Belangstellenden voor de ACCU-reunie 2024

Bij Theehuis Rhijnauwen (700 meter vanaf bushalte bus 41) 5 april 17:-20:
Belangstellenden op volgorde van aanmelding.
. Laatst bijgewerkt op 2024/02/16
A=aangemeld, N=verhinderd

A Annet Lansbergen 92-99 AA
A Martin Schuckman91-99 AA
A Leo Horowitz 65-99 BS, AA leoh@ horowitz.nl
N Eric Kamsma 91-98 AA
A Leo Janssens 85-99 SO
A Moni Bordoes 99-99 AA
A Piet Beltman 93-99 OP
A Herman van Loon 72-99 SO, div herman.van.loon@casema.nl
A Wim Griffioen 71-79 SO
A Elise Boltjes 82-90 Educ elise@eliseboltjes.nl
A Joop vd Star 66-99 ST molenster@duck.com
N Carel v Aardenne 64-99 BS
A JanWillem Swane 93-99 Secr jw@ janwillemswane.nl
A Ben Raben Educ
A+Edwin Martheze 71-99 Edwin.martheze@gmail.com
A Pauline Berens 96-99 Educ pauline.berens@gmail.com
A Hennie Bekker 92-99 TC
N Andreas Chatziantoniou
A Jeannet Waardenburg 85-99 Secr
A Tom Hoogenboom 73-79 student Linkedin| accureunie@tohoconsultancy.freedom.nl
A Ruud Silvester 64-95 DC silvesterflorissen@xs4all.nl
A Wim Nelis 73-79 student
N Milly Baardman Adm
A Ria van Erven 88-99 helpdesk
N Jaap Verhage ..-99 Educ
A Christien v Maarseveen 90-96 AA
A Harm Braams 75-85 student
A Dick Kaas 88-98 O&O
A Jacques Ariaans ..-99 DC ariJ@xs4all.nl
A Ruud van der Pas 85-89 SO
A+Martin Boon 87-99 OP
A Hennie Smit 86-99 DC
A Peter Berndsen 92-99
A Cor Berkhof 90-99 DC
A Paul Hessel 74-99 OP
N Lex vd Meulen 91-99 Educ lexing@xs4all.nl
A Adri Smit 80-88 SO a3smit@ziggo.nl
A Sjaak Vervuurt 97-99 AA sjaak.vervuurt@capgemini.com